Nowoczesne Zarządzanie innowacyjnością z Ideazone

Zarządzanie innowacyjnością

Dowiedz się w jaki sposób możesz stworzyć klimat dla rozwoju otwartych innowacji z Ideazone

Czynniki sukcesu System Innovationcast

CZYNNIKI SUKCESU W ZARZĄDZANIU INNOWACJAMI

Dziś już nie trzeba nikogo przekonywać, że innowacja stanowi jedną z podstawowych funkcji przedsiębiorstwa, podobnie jak sprzedaż, marketing czy finanse. Innowacyjność to nie tylko efekt naszej pracy, ale i sposób podejścia do każdego wyzwania. Nie działamy według schematów, ale korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu proponujemy naszym klientom najlepsze, unikalne rozwiązania. Dowiedz się w jaki sposób możesz zachęcić pracowników do zgłaszania pomysłów i rozwijania innowacyjności w twojej firmie. 

Aspirowanie do wdrażania innowacji
Uświadamianie wagi innowacji
Zapewnienie odpowiednich zasobów
Wybór innowacji o kluczowym znaczeniu dla rozwoju
Kultura wspierająca innowacje
System motywacji dla pracowników
Szybkość działania i jakość wdrożenia innowacji
Wyłapywanie sygnałów z otoczenia
Otwarta sieć innowacji

W jaki sposób wspieramy innowacyjność?

Każdy pracownik, niezależnie od szczebla lub stanowiska, posiada wyjątkowe umiejętności i wiedzę.  Dzielenie się wiedzą w całej organizacji jest sposobem na poszerzanie umiejętności wśród pracowników. Pomaga również w nawiązywaniu nowych znajomości i relacji między pracownikami, a to z kolei prowadzi do zwiększania innowacyjności.  Zarządzanie wiedzą w organizacji to nie tylko dystrybucja materiałów i szkolenia, lecz także świadomość procesów zachodzących wokół organizacji. Proces wspierania innowacyjności opieramy na trzech głównych filarach:

DIAGNOZA I OPTYMALIZACJA
Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie identyfikacji, analizy i optymalizacji procesów biznesowych, które pozwala nam zrozumieć organizację z perspektywy jej potencjału innowacyjnego.
WDROŻENIE INNOVATIOCAST
Realizujemy pełne wdrożenie InnovationCast, dostosowując parametry, cechy i sposób funkcjonowania systemu do indywidualnych potrzeb organizacji.
PILOTAŻ
Nasze wsparcie nie kończy się na wdrożeniu i przeszkoleniu użytkowników. Kolejnym etapem jest wspólne zaprojektowanie i przeprowadzenie reprezentatywnych, pilotażowych wyzwań innowacyjnych.

System Innovationcast

Przygotowujemy firmy do wdrożenia InnovationCast. Jest to uniwersalne, lekki narzędzie do zarządzania innowacyjnością. Innovationcast dopasowuje się do organizacji, jej otoczenia i warunków, w których funkcjonuje. System wspiera innowacyjność wykorzystując potencjał konkretnej organizacji. Analizujemy model biznesowy i sposób funkcjonowania , identyfikujemy potrzeby w zakresie wsparcia zarządzania innowacyjnością i odpowiednio projektujemy procesy innowacyjne.

Poznaj funkcjonalności Innovationcast