InnovationCast - System do zarządzania innowacjami

System InnovationCast

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ UMÓW DEMO

Nowoczesny sposób zarządzania innowacyjnością

InnovationCast to system do wspólnego zarządzania innowacjami, który pomaga firmom angażować pracowników do współtworzenia i wcielania pomysłów w życie. Poznaj funkcjonalności systemu i umów się na prezentację demo już dziś!

Osiągaj korzyści z innowacji w ciągu tygodni, nie lat.

Dzięki InnovatioCast:

Szybko zbierzesz pomysły

Wdrożysz pomysły w życie

Możesz monitorować otoczenie

Klienci-intowatorzy, którzy korzystają z InnovationCast

Co klienci cenią najbardziej w InnovationCast

Każdy pracownik, niezależnie od szczebla lub stanowiska, posiada wyjątkowe umiejętności i wiedzę.  Dzielenie się wiedzą w całej organizacji jest sposobem na poszerzanie umiejętności wśród pracowników. Pomaga również w nawiązywaniu nowych znajomości i relacji między pracownikami, a to z kolei prowadzi do zwiększania innowacyjności.  Zarządzanie wiedzą w organizacji to nie tylko dystrybucja materiałów i szkolenia, lecz także świadomość procesów zachodzących wokół organizacji. Proces wspierania innowacyjności opieramy na trzech głównych filarach:

DIAGNOZA I OPTYMALIZACJA
Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie identyfikacji, analizy i optymalizacji procesów biznesowych, które pozwala nam zrozumieć organizację z perspektywy jej potencjału innowacyjnego.
WDROŻENIE INNOVATIOCAST
Realizujemy pełne wdrożenie InnovationCast, dostosowując parametry, cechy i sposób funkcjonowania systemu do indywidualnych potrzeb organizacji.
PILOTAŻ
Nasze wsparcie nie kończy się na wdrożeniu i przeszkoleniu użytkowników. Kolejnym etapem jest wspólne zaprojektowanie i przeprowadzenie reprezentatywnych, pilotażowych wyzwań innowacyjnych.

System Innovationcast

Przygotowujemy firmy do wdrożenia InnovationCast. Jest to uniwersalne, lekki narzędzie do zarządzania innowacyjnością. Innovationcast dopasowuje się do organizacji, jej otoczenia i warunków, w których funkcjonuje. System wspiera innowacyjność wykorzystując potencjał konkretnej organizacji. Analizujemy model biznesowy i sposób funkcjonowania , identyfikujemy potrzeby w zakresie wsparcia zarządzania innowacyjnością i odpowiednio projektujemy procesy innowacyjne.

Poznaj funkcjonalności Innovationcast

+48 502 184 926