Robogrant - dotacje dla firm z branży przemysłowej w 2022 roku

Robogrant - dotacje dla firm produkcyjnych!

Dofinansowanie na automatyzację i robotyzację produkcji firm z branży przemysłowej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ UMÓW KONSULTACJE

Sfinansuj robotykę i automatyzację produkcji!

Robotyzacja to kluczowy kierunek rozwoju firm produkcyjnych, dzięki któremu zwiększysz niezawodność i wydajność twoich procesów produkcyjnych. Skorzystaj z dofinansowania PARP i zwiększ konkurencyjność Twojej firmy!

Już kwietniu 2022 roku zostanie uruchomiony nowy nabór do konkursu „Robogrant – proponowane warunki interwencji”. Firmy produkcyjne z branży przemysłowej będą mogły otrzymać nawet 1 mln PLN dofinansowania na automatyzację i robotyzację produkcji!

Do kogo skierowany jest nabór?

Nabór skierowany do przedsiębiorstw MŚP prowadzących działalność na terenie całej Poslki. Odbiorcami konkursu będą przede wszystkim przedsiębiorstwa produkcyjne z branży przemysłowej. W celu ubiegania się o dofinansowanie Twoja firma musi wykazać zdolność do sfinansowania inwestycji.

Jakie koszty będzie można sfinansować w ramach dotacji?

W ramach naboru można sfinansować wydatki związane z robotyzacją i automatyzacją produkcji m.in.: roboty przemysłowe, maszyny numeryczne, linie produkcyjne automatyzujące produkcje. 

Automatyzacja produkcji
Rootyzacja
Linie produkcyjne

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie doradztwa biznesowego, inwestycyjnego i finansowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze wspierania innowacyjności, przedsiębiorczości i B+R w organizacjach . Od pomysłu, przez konceptualizację, planowanie, pozyskanie finansowania zewnętrznego, wdrożenie, rozwój i internacjonalizację. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji. Zapoznaj się z naszym najnowszym raportem na temat Nowej Perspektywy finansowej 2021-2027.

Doświadczenie
Posiadamy ponad 13 letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania dotacji na inwestycję, B+R oraz internacjonalizację działalności przedsiebiorstw.
Wysoka skuteczność
Posiadamy wysoką, udokumentowaną skuteczność na poziomie 91%, potwierdzoną referencjami naszych zadowolonych klientów!
Profesjonalizm
Podchodzimy do usługi w sposób kompleksowy, planując projekt w taki sposób by zwiększyć szansę na otrzymanie dofinansowania oraz ułatwić późniejsze rozliczenie dotacji.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usług doradczych na przygotowanie wniosku?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 502 184 926 lub wysłania wiadomości w naszym fomularzu.