Poznaj usprawnienia funkcjonalne innovationcast - Ideazone

Poznaj usprawnienia funkcjonalne systemu Innovationcast

Poznaj usprawnienia funkcjonalne systemu Innovationcast

Innovationcast to dopracowany system, który od wielu lat jest rozwijany i optymalizowany przez deweloperów oraz specjalistów UX. Poznaj zalety pracy na sprawdzonym narzędziu do zarządzania innowacjami, a także główne usprawnienia funkcjonalne wprowadzone w odpowiedzi na potrzeby biznesowe klientów.


Grafika prezentująca UX, system oraz dopracowany interfejs

Kompleksowe funkcjonalności, z których możesz wybrać to, czego potrzebujesz.

System Innovationcast to dopracowane rozwiązanie, które pozwala na kompleksowe zarządzanie innowacjami w twojej firmie. Z jego pomocą opublikujesz wyzwania, zbierzesz pomysły pracowników oraz dokonasz ich ewaluacji w zgodzie procesami decyzyjnymi twojej organizacji. Innovationcast wspiera również proces planowania projektów oraz zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie. System Innovationcast posiada także rozbudowane możliwości personalizacji. Możesz dostosowywać również interfejs i menu użytkownika, tak aby każdy pracownik posiadał dostęp do tych funkcjonalności, które są adekwatne do pełnionej roli w organizacji.


Płynne dodawanie treści.

System Innovationcast pozwala na elastyczne dodawanie wartościowych treści, które poprawią czytelność i odbiór wyzwań. Oprócz narzędzi do formatowania tekstu, możliwe jest dodawanie zdjęć, grafik, a nawet osadzanie filmów bezpośrednio z YouTube. W dobie nadmiaru informacji będziesz w stanie skuteczniej przykuć uwagę swoich pracowników, co przełoży się na wyższe zainteresowanie wyzwaniami. Dzięki temu zwiększysz również zaangażowanie pracowników podczas wspólnego dopracowywania pomysłów. Edytor treści Innovationcast można wykorzystać również do edukacji pracowników i prowadzenia spójnej polityki informacyjnej w organizacji. Nie od dziś wiadomo, że jeden obraz wart jest czasem więcej niż tysiąc słów.

Interfejs systemu Innovationcast prezentujący ekran zarządzania projektami

Kreator formularzy.

Personalizacja tytułów sekcji możliwych odpowiedzi pozwala na lepsze dopasowanie systemu do potrzeb organizacji. Innovationcast idzie krok dalej, pozwalając na inteligentne dodawanie interaktywnych pól do wszystkich formularzy systemu. Mowa tutaj o formularzach zgłaszania pomysłów, formularzach ewaluacyjnych oraz formularzach zgłaszania propozycji wyzwań. Oprócz podstawowych pól takich jak pola tekstowe, pola wyboru i checkboxy, Innovationcast oferuję szereg pól dodatkowych. Możesz dodawać slidery, macierze, szeregowanie odpowiedzi, oceny w skali wraz z nadaniem wagi punktowej.

Interfejs systemu Innovationcast prezentujący możliwości edycji formularzy w procesie zarzadzania innowacyjnością

Dobre dopasowanie formularzy do celów realizacji wyzwania poprawia doświadczenia użytkownika. Ograniczysz tym samym konieczność wprowadzania treści tekstowych ręcznie i przyspieszysz proces ewaluacji pomysłów. Dobrze zaplanowane formularze ułatwią również obsługę systemu z urządzeń mobilnych, z każdego miejsca i o każdym czasie. Pamiętaj, że najlepsze pomysły powstają również w drodze do pracy, a nawet pod prysznicem.


Proste tworzenie diagramów i schematów.

Dla wymagających użytkowników i bardziej złożonych wyzwań możliwe jest dodawanie diagramów. Użytkownik może skorzystać z wbudowanego narzędzia Innovationcast do tworzenia schematów, wizualizacji procesów i innych objaśnień graficznych. Dzięki temu narzędziu stworzysz plan projektu, zaprezentujesz strukturę zespołu i wyjaśnisz w czytelnej formie ideę wyzwania lub pomysłu. Narzędzie do diagramów Innovationcast wspiera również obsługę metodyki BPMN 2.0. Z tej funkcji zadowoleni będą przede wszystkim twoi Analitycy Biznesowi i Menedżerowie. Łatwiej zamodelują procesy i stworzą schematy logiczne oraz zaplanują przepływ informacji.

Interfejs systemu Innovationcast prezentujący diagramy wykorzystywane w wyzwaniach dla pracowników do zarządzania innowacyjnością

Dostęp wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz.

System Innovationcast oferowany jest w formie responsywnej aplikacji webowej, której interfejs dostosowany jest do różnych typów urządzeń. Z systemu Innovationcast można korzystać w pełnym zakresie funkcjonalnym zarówno na komputerach, jak również na smartfonach i tabletach. Architektura systemu Innovationcast pozwala również na szybkie wsparcie techniczne oraz reakcję na błędy. Raz wprowadzone usprawnienia w systemie będą natychmiast wdrożone dla wszystkich użytkowników Twojej organizacji bez konieczności reinstalacji aplikacji. Wyeliminujesz również problem z potencjalnym brakiem zgodności aplikacji na starszych urządzeniach i nieaktualnych wersjach systemów.

Interfejs systemu Innovationcast prezentujący system na ekranie komputera i urządzeniach mobilnych do zarzadzania innowacyjnością

Dopracowany User Experience to klucz do wyższego zaangażowania pracowników.

System Innovationcast posiada przemyślany interfejs i szereg usprawnień, które ułatwiają obsługę nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Wszystko po to, aby korzystanie z aplikacji było przyjazne i zwiększało zaangażowanie pracowników.


Skorzystaj z lat doświadczeń Innovationcast.

System Innovationcast jest od wielu lat rozwijany we współpracy z największymi firmami z różnych branż gospodarki. Wśród kluczowych klientów Innovationcast są przedstawiciele branży produkcyjnej, logistycznej, zdrowotnej, zdrowotnej, finansowej i non-profit. Każdy z klientów wniósł swój wkład w rozwój systemu, abyś dzisiaj mógł korzystać ze sprawdzonych udogodnień funkcjonalnych.

Klienci innovationcast