Dotacje unijne 2023 - otrzymuj Informacje o nowych naborach

Dotacje Unijne w 2023 roku.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowych naborach dla przedsiębiorców na inwestycje, innowacje i B+R w 2023 roku.

SZUKASZ INFORMACJI NA TEMAT DOTACJI UNIJNYCH W 2023 roku?

Monitorowanie naborów i konkursów na dofinansowania UE jest zadaniem czasochłonnym i wymaga w wielu przypadkach dużego doświadczenia. Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowych naborach kierowanych do przedsiębiorców w 2023 roku. Nasi eksperci regularnie monitorują strony instytucji finansujących takich jak PARP, NCBR, ARP oraz strony Regionalnych Programów Operacyjnych. Analizujemy wymogi oraz dopasowujemy nabory do profilu klienta. 

JAKICH DOTACJI MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ W 2023 ROKU?

Zastanawiasz się kiedy będą dostępne nowe Fundusze Unijne dla firm w 2023 roku? Chcesz dowiedzieć się jakie będą poziomy dofinansowań? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w najnowszym raporcie “Nowa Perspektywa 2021-2027″ przygotowanym przez ekspertów Ideazone. Polecamy i zapraszamy do lektury – pobierz pełny raport Nowa Perspektywa 2021-2027.

Dotacje na Innowacje
W 2022 roku dalej priorytetem będą projekty, które doprowadzą do wprowadzenia na rynek innowacji. Aby, sfinansować rozwój Twojej firmy powinieneś posiadać produkt lub usługę, która wyróznia cię od konkurencji.
Badania i rozwój
W 2022 roku najlepszą metodą sfinansowania wynagrodzeń pracowników oraz zakupów środków trwałych i WNiP będzie realizowanie projektów obejmujących prace B+R.
Promocja zagraniczna
W 2022 roku Twoja firma będzie mogła wciąż sfinansować działania promocyjne prowadzone za granicą. Będziesz mógł otrzymać dotacje na udział w targach, wyjazdy zagranicznę oraz promocję w mediach tradycyjnych i cyfrowych.
Dotacje dla nowych i istniejących firm
W 2022 roku możesz otrzymać dotacje dla już istniejących firm. Promowane będą projekty, które prowadzą do wdrożenia rezultatów prac B+R. Interesuje cię dotacja na nową firmę? Największą szansę uzyskają MŚP, które planują wprowadzić na rynek innowacje.

KORZYŚCI Z NEWSLETTERA

Oszczędność czasu
Nasi eskeprci posiadają ponad 15 letnie doświadczenie doradcze. Wyszukamy za ciebie konkursy najlepiej pasujące do profilu twojej firmy!
Wieloletnie relacje
Staramy się nawiązać długofalową relację z naszymi potencjalnymi klientami. Nawet w przypadku braku odpowiednich konkursów, powiadomimy Cię, gdy pojawi się atrakcyjny nabór dla Twojej firmy.
Profesjonalność świadczonych usług
Nie spamujemy ofertami. Skupiamy się na wysyłaniu wartościowych informacji na temat Nowej Perspektywy, planowanych konkursów oraz narzędzi wspierających innowacje.

DLACZEGO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO Z KONKURSAMI?

Informacje na temat nowych konkursów są publikowane sporadycznie, na krótko przed pojawieniem się dokumentacji konkursowej. W wielu przypadkach jest wtedy zbyt mało czasu, aby rzetelnie przygotować wniosek o dofinansowanie. Kierując się  doświadczeniem eksperci Ideazone znają z wyprzedzeniem przybliżone daty ogłoszenia konkursów, pozyskane dzięki konsultacji z instytucjami finansującymi, analizom harmonogramów dofinansowań oraz własnych doświadczeń. Nasz newsletter pozwoli przygotować się Twojej firmie do konkursów w 2023 roku oraz całej nowej perspektywie finansowej 2021-2027.