Dotacje na promocję zagraniczną MŚP 2023 - Nowa Perspektywa

Promocja marki innowacyjnych MŚP

Nowy nabór na promocję zagraniczną w 2023 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ UMÓW KONSULTACJE

Działanie 2.25 Program Operacyjny FENG 2021-2027 "Promocja marki innowacyjnych MŚP"

Już we wrześniu 2023 roku zostanie ogłoszony nowy nabór na promocję zagraniczną dla firm z sektora MŚP (Działanie 2.25 „Promocja marki innowacyjnych MŚP" Programu FENG). Przedsiębiorstwa będą mogły otrzymać wsparcie m.in. na udział w wydarzeniach targowych i konferencyjnych oraz promocję zagraniczną produktów. Interesuje Cię nasza oferta usług doradczych na przygotowanie wniosku? Zapraszamy do kontaktu!

DO KOGO SKIEROWANY JEST NABÓR PROMOCJA MARKI INNOWACYJNYCH MŚP w 2023 roku?

Nabór na Promocję marki innowacyjnych MŚP będzie kierowany do polskich firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, posiadających znaczący potencjał eksportowy na rynkach międzynarodowych. Nowy konkurs w 2023 r. będzie zbliżony do konkursu „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" organizowanego w poprzednich latach przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

TERMIN NABORU

Termin ogłoszenia konkursu na promocję na rynkach zagranicznych planowany jest na październik 2023 r.  Nabór ma zostać zakończony do końca listopada.

JAKIE PROJEKTY MOGĄ OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE?

Zakres wsparcia w ramach nowego konkursu powinien być zbliżony do warunków finansowania w ramach konkursu „Go To Brand„. Wsparcie uzyskają projekty przedsiębiorców  przewidujące udział w wydarzeniach targowych i konferencyjnych określonych przez ministra właściwego ds. gospodarki w kalendarzu imprez targowych kluczowych dla rozwoju wybranych branż gospodarki. Możliwe będzie również uzyskanie dofinansowania na organizację wyjazdowych misji gospodarczych.

JAKIE KOSZTY BĘDZIE MOŻNA SFINANSOWAĆ W RAMACH NABORU?

Aktualnie nie są znane szczegółowe warunki nowego konkursu na promocję zagraniczną dla przedsiębiorców. Przewidujemy jednak, że w ramach naboru w 2023 roku będzie można sfinansować analogiczne koszty, co w naborze Go To Brand:

Udział w tragach i konferencjach
Dofinansowanie na wynajem stoiska targowego wraz z wyposażeniem.
Podróże służbowe
Bilety lotnicze, noclegi i ubezpieczenie dla pracowników.
Usługi doradcze
Dofinansowanie usług doradczych z zakresu internacjonalizacji.
Działania promocyjne
Dofinansowanie na reklamę w mediach elektronicznych typu Adwords lub Facebook/Instagram
Materiały reklamowe
Dotacje na zakup materiałów i gadżetów reklamowych takich jak ulotki, katalogi lub wizytówki.
Misje gospdodarcze
Dotacje na organizację wyjazdowych misji gospodarczych na rynku zagraniczne.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie doradztwa biznesowego, inwestycyjnego i finansowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze wspierania innowacyjności, przedsiębiorczości i B+R w organizacjach. Od pomysłu, przez konceptualizację, planowanie, pozyskanie finansowania zewnętrznego, wdrożenie, rozwój i internacjonalizację. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji. Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem konkursów w 2023 roku.

Doświadczenie
Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania dotacji na inwestycję, B+R oraz internacjonalizację działalności przedsiębiorstw.
Wysoka skuteczność
Posiadamy wysoką, udokumentowaną skuteczność na poziomie 91%, potwierdzoną referencjami naszych zadowolonych klientów!
Profesjonalizm
Podchodzimy do usługi w sposób kompleksowy, planując projekt w taki sposób by zwiększyć szanse na otrzymanie dofinansowania oraz ułatwić późniejsze rozliczenie dotacji.

Chcesz poznać naszą ofertę usług doradczych na przygotowanie wniosku?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na nr +48 502 184 926 lub wysłania wiadomości za pośrednictwem formularza. Możesz również wysłać wiadomość bezpośrednią na adres: kontakt@ideazone.pl