Lista aktualnych konkursów UE w 2022 roku

Aktualne nabory wniosków

Wsparcie MŚP z woj. Lubelskiego w zakresie energetyki OZE w 2022 roku.

Dotacje dla przedsiębiorców z woj. Lubelskiego. W ramach dotacji będzie można sfinansować kosztybudowy lub rozbudowy instalacji służących do produkcji OZE oraz inwestycji związanych z poprawą efektywności energetycznej przedsiębiorstwa. Wytworzona energia z OZE może być wykorzystana na potrzeby własne przedsiębiorstwa lub do jej odsprzedaży (tzw. farmy fotowoltaiczne). Dowiedz się więcej.

Inwestycje w robotyzację - ROBOGRANT

Dotacje dla przedsiębiorców z branży produkcyjnej z całej Polski. W ramach dotacji będziesz mogł uzyskać nawet 1 mln PLN dofinansowania na sfinansowanie kosztów automatyzacji i robotyki w twojej firmie. Ogłoszenie naboru już w kwietniu! Dowiedz się więcej.

Dotacje na cyfryzację MŚP z woj. łodzkiego

Dotacje na technologie IT, sprzęt informatyczny i oprogramowanie dla MŚP z województwa Łódzkiego! W ramach dotacji będziesz mogł uzyskać nawet 55% dofinansowania na transformącję cyfrową i ekologiczną twojej firmy.  Ogłoszenie naboru w maju 2022 roku! Dowiedz się więcej.

Dotacje na Badania i Rozwój z Programów UE

Skorzystaj z możliwości pozyskania dotacji z Programów UE zarządzanych centralnie przez Komisję Europejską. Możesz również uzyskać grant PARP  w wysokości do 280 tys. PLN na sfinansowanie kosztów przygotowania projektu. Dowiedz się więcej.

Dotacje na targi zagraniczne, promocję eksportu i internacjonalizację (II kw. 2022 roku)

Już w II kwartale 2022 roku zostanie uruchomiony nowy konkurs PARP dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej. Możesz otrzymać nawet 800 000 PLN dotacji na eksport, udział w targach, promocję oraz wejście z produktem lub usługą na rynki zagraniczne. Dowiedz się więcej.

Dotacje na stacje ładowania pojazdów elektrycznych i stacje tankowania wodoru w 2022 roku.

Dotacje dla przedsiębiorców z całej Polski. W ramach dotacji możesz otrzymać nawet 20 mln PLN dofinansowania na sfinansowanie kosztów budowy lub rozbudowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych prądem stałym i zmiennym. Możliwe jest również sfinansowanie stacji tankowania wodoru. Dowiedz się więcej.

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE NA TEMAT INNYCH DOTACJI UNIJNYCH W 2022 ROKU?

Nie znalazłeś żadnego konkursu, który pasuje do twoich potrzeb?  Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowych naborach kierowanych do przedsiębiorców w 2022 roku. Nasi eksperci regularnie monitorują strony instytucji finansujących takich jak PARP, NCBR, ARP oraz strony Regionalnych Programów Operacyjnych. Analizujemy wymogi oraz dopasowujemy nabory do profilu klienta.