Biuro na ursynowie w okolicy metra - 85 m2

BIURO NA URSYNOWIE

Szukasz lokalu w okolicy metra na ursynowie? Sprawdź naszą ofertę wynajmu biura o powierzchni 85 m2.

POZNAJ BIUROWIEC BIURO 85 m2

PILECKIEGO OFFICE - NOWOCZESNY BIUROWIEC

Pileckiego Office to nowoczesny 4-piętrowy budynek biurowy zlokalizowany na Ursynowie. Biurowiec znajduje się w bliskiej okolicy Metra Stokłosy, u zbiegu ulic Pileckiego i Herbsta. W niedalekim otoczeniu znajdują się ul. Puławska oraz wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy, z szybkim dojazdem na lotnisko Warszawa Okęcie. Do zalet budynku nalezą wysoka jakość powierzchni i wyposażenia infrastruktury technicznej,  a także elastyczny rozkład pomieszczeń. Biura zapewniają ciekawe możliwości adaptacji oraz dobre nasłonecznienie.

Winda
Klimatyzacja
Ochrona
Światłowód
Kontrola dostępu
Garaż podziemny
Przedszkole
Monitoring

Komfortowe biuro o powierzchni 85 m2

Biuro na ursynowie o powierzchni 85 m2. Zaaranżowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni, klimatyzowane, z podłogą techniczną i wszystkimi potrzebnymi mediami do prowadzenia biznesu. W biurowcu znajduje się  m.in. bezpłatne przedszkole dla dzieci i kancelaria notarialna. 

HTML
Świetna lokalizacja
7 min pieszo od stacji metra Stokłosy. Bliskość ulicy Puławskiej oraz dobry dojazd do POW. Przy wejściu znajduje się przystanek linii autobusowych nr 148, 192, 239.
OPTYMALNY UKŁAD
Open space (44m2), gabinet (15m2), przeszklona sala konferencyjna (18m2) oraz hol (8m2 - szafy, mini poczekalnia, miejsce na czajnik).
Nowoczesny biurowiec
Biuro znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym reprezentatywny biurowcu z 2016 roku. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze budynku.
WYSOKI STANDARD
Biurowiec wyposażony jest w klimatyzację, windę, portiernię, garaż podziemny oraz parking dla gości. W najbliższej okolicy liczne ogólnodostępne miejsce naziemne,
CZĘŚĆ SOCJALNA
Dostęp do kuchnii i łazienki w części wspólnej dla każdego piętra budynku. Budynek i zaplecze sanitarne dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zdjęcia biura 85m2

Czynsz i opłaty

Czynsz za wynajem lokalu wynosi 58zł netto/mkw. Miesięczne opłaty eksploatacyjne wynoszą 1080,41 zł. Udział w powierzchni wspólnej to 12,5%. Koszt udziału w powierzchni wspólnej wynosi 821,49zł/mies.  Możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym (300zł/mies.) oraz umieszczenia reklamy na dachu biurowca (300zł/mies.).

Czynsz
4948 PLN/mc
Eksploatacja
1080,41 PLN/mc
Garaż podziemny
300 PLN/mc

Umów się na spotkanie

Masz więcej pytań? Chcesz zobaczyć biuro? Zadzwoń na numer +48 605 831 253 lub napisz do nas na adres: kontakt@ideazone.pl. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku między 9 a 17 – zapraszamy również na spotkanie osobiste na ursynowie, na którym zaprezentujemy biurowiec i lokal.