Pozyskamy dofinansowanie dla twojego pomysłu

O nas

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego i finansowego. Oferujemy wsparcie w pozyskiwaniu funduszy ze środków Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020. W szczególności, specjalizujemy się w projektach dotyczących wdrażania innowacji, prac B+R, IT oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw. Do czerwca 2017 r. dla naszych klientów pozyskaliśmy łącznie ponad 130 mln PLN dofinansowania.

Zaangażowanie
Wierzymy, że zaangażowanie jest podstawą sukcesu każdego projektu, a Państwa sukces to nasz cel. Pracujemy z pasją i ma to odzwierciedlenie w naszych rezultatach.
TERMINOWOŚĆ
Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego stosujemy metodyki zarządzania projektami skoncentrowane na dostarczaniu właściwych produktów na czas. Wykorzystujemy metodykę agile i proaktywnie zarządzamy ryzykiem opóźnień.
JAKOŚĆ
Dbamy o jakość każdego produktu. Dążymy do tego, aby pierwsza wersja była jak najbliższa finalnej. Wiemy jak ważne dla spełnienia oczekiwań jest rzetelne poznanie Państwa potrzeb. Proponujemy najkorzystniejsze relacje jakości do ceny.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Dofinansowania UE

Jesteśmy ekspertami w zakresie pozyskiwania finansowania ze środków Unii Europejskiej na innowacje, prace badawczo-rozwojowe, tworzenie i zakup systemów IT, promocję eksportu oraz ochronę praw własności intelektualnej. W obecnej perspektywie 2014-2020 mamy ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu dofinansowania dla naszych Klientów.

IT SYSTEMS

Including e-services, mobile applications, AR and VR systems

INNOVATIONS

New products, services and processes launching on the national, multinational or global scale

RESEARCH AND DEVELOPEMENT

Industrial research and experimental development works on new product, services, technologies

INTERNACJONALIZATION

Export promotion through trade fairs, exhibitions, trade missions and foreign market expansion

PROTECTION OF INDUSTRIAL PROPERTY

Patents and property rights for inventions, trademarks, utility models, industrial designs

RENEWABLE ENERGY

Investments in the scope of the generation units constructing, output power increasing, energy efficiency modernizing

BIZNES PLANY I MODELOWANIE FINANSOWE

Świadczymy profesjonalne usługi doradztwa rynkowego i finansowego dla biznesu. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej oraz dokumentację inwestycyjną służącą pozyskaniu inwestorów. Tworzymy kompleksowe, szyte na miarę biznesplany dla projektów i przedsięwzięć biznesowych lub społecznych oraz modele finansowe o różnych poziomach szczegółowości. Przeprowadzamy analizy rynkowe i finansowe, ewaluacje projektów inwestycyjnych, analizy dostępności środków unijnych oraz opracowujemy studia wykonalności projektów inwestycyjnych i R&D. Oferujemy również pomoc przy nietypowych wyzwaniach doradczych i analitycznych.

BUSINESS PLANS

For projects and ventures, due to investing, financing or for the individual use

FINANCIAL MODELING

For the financing purpose or general projection

INVESTMENT DOCUMENTS

For investor or profitent investment support

FEASIBILITY STUDIES

Of innovative, developmental, R&D, IT projects

MARKET ANALYSYS

Including needs, demand, competitors or market trends analysis

BUSINESS PROCES OPTIMISATION

According to the BPMN, lean, agile modeling methodologies

Usługi IT

Obsługa IT to kolejna pozycja naszej gamy usług dla biznesu. W szczególności tworzymy specyfikacje i prototypy aplikacji, prowadzimy optymalizacje użyteczności oraz zajmujemy się programowaniem aplikacji internetowych spełniających funkcje biznesowe.

PROTOTYPOWANIE APLIKACJI
Doceniamy znaczenie punktu wyjścia dla sukcesu projektu, dlatego zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb Klienta i odzwierciedlenia ich w postaci specyfikacji funkcjonalno-technicznych i klikalnego prototypu. Kładziemy nacisk na funkcjonalności generujące największą wartość dodaną i optymalizujemy system pod kątem maksymalizacji korzyści. Przygotowujemy specyfikacje przekładając logikę biznesu na logikę technicznych rozwiązań. Skupiamy się na optymalizacji użyteczności jeszcze przed rozpoczęciem prac programistycznych. Pozwala nam to minimalizować koszty spełnienia oczekiwań naszych Klientów.
OPTYMALIZACJA USABILITY
Tworzymy systemy, które są maksymalnie intuicyjne w użytkowaniu. Pozwala to kreować rozwiązania, których funkcjonalności są w pełni wykorzystywane przez użytkowników, owocując ich uznaniem i transakcyjnością. Aby było to możliwe, w czasie projektów pozostajemy w kontakcie z odbiorcami poprzez zaangażowanie ich w testy użyteczności aplikacji. Prowadzimy testy jednostkowe i integracyjne na poszczególnych etapach projektu oraz audyty na poziomie prototypów i gotowych rozwiązań.
PROGRAMOWANIE
Naszą specjalnością są aplikacje internetowe i mobilne realizujące zaawansowane funkcje biznesowe. Tworzymy również systemy transakcyjne wspierające procesy o zróżnicowanym stopniu złożoności oraz wdrażamy rozwiązania klasy Enterprise. Korzystamy z różnorodnych technologii dopasowując je do diagnozowanych potrzeb projektu, m.in.; - Java Enterprise Edition w kombinacji ze Spring 3 - Python + Django, PHP (Zend, Yii), Grails, Play Framework - HTML, XHTML, JavaScript, ExtJS - Java, C/C++ Korzystamy zarówno z rozwiązań komercyjnych jak i opensource. - Java Enterprise Edition in conjunction with the Spring framework 3 - Python + Django, PHP (Zend, Yii), Grails, Play Framework - HTML, XHTML, JavaScript, ExtJS - Java, C/C++

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Ideazone Sp. z o. o.

Pileckiego 67, lok. 309 III p.
02-781 Warszawa
NIP: 524-268-98-64

Fax 22 398 45 10
ideazone@ideazone.pl

Kontakt

Paweł

+48 510 064 461

Agata

+48 605 831 253