Ideazone - Innowacje, dotacje, zarządzanie innowacyjnością

Rozwijaj z nami swój biznes

Innowacje i dotacje

O nas

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie doradztwa biznesowego, inwestycyjnego i finansowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze wspierania innowacyjności, przedsiębiorczości i B+R w organizacjach – od pomysłu, przez konceptualizację, planowanie, pozyskanie finansowania zewnętrznego, wdrożenie, rozwój i internacjonalizację. Pracowaliśmy przy dziesiątkach innowacyjnych projektów, zarówno jako doradcy, jak i członkowie zespołu, menedżerowie oraz inwestorzy. Wierzymy, że innowacyjność jest najważniejszym czynnikiem sukcesu – w biznesie, nauce i życiu.

Zaangażowanie
Wierzymy, że zaangażowanie jest podstawą sukcesu każdego projektu, a Państwa sukces to nasz cel. Pracujemy z pasją i ma to odzwierciedlenie w naszych rezultatach.
ZROZUMIENIE BIZNESU
Dla nas każdy model biznesowy jest unikalny i kluczem do jego rozwoju jest zrozumienie indywidualnych procesów, potrzeb i możliwości organizacji. Na przestrzeni lat stajemy się partnerami biznesowymi klientów i towarzyszymy im na ścieżce rozwoju.
INNOWACYJNOŚĆ
Innowacyjność to nie tylko efekt naszej pracy, ale i sposób podejścia do każdego wyzwania. Nie działamy według schematów, ale korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia aby proponować naszym klientom najlepsze, unikalne rozwiązania.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Zarządzanie innowacyjnością

Przygotowujemy firmy do wdrożenia systemu InnovationCast – uniwersalnego, lekkiego narzędzia do zarządzania innowacyjnością dopasowującego się do organizacji, jej otoczenia i warunków, w których funkcjonuje. InnovationCast wspiera innowacyjność wykorzystując potencjał konkretnej organizacji. Analizujemy model biznesowy i sposób funkcjonowania , identyfikujemy potrzeby w zakresie wsparcia zarządzania innowacyjnością i odpowiednio projektujemy procesy innowacyjne.

Żarówka zarządzanie innowacjami, zarządzanie pomysłami
DIAGNOZA I OPTYMALIZACJA
Każda organizacja funkcjonuje zgodnie z unikalnym modelem biznesowym, według którego przebiegają jej procesy biznesowe. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie identyfikacji, analizy i optymalizacji procesów biznesowych, które pozwala nam zrozumieć organizację z perspektywy jej potencjału innowacyjnego.
WDROŻENIE INNOVATIOCAST
Realizujemy pełne wdrożenie InnovationCast, dostosowując parametry, cechy i sposób funkcjonowania systemu do indywidualnych potrzeb organizacji. Od szaty graficznej i identyfikacji wizualnej interfejsu, poprzez definiowanie społeczności, kategorii i wyzwań, po nadawanie indywidualnych ról i uprawnień – InnovationCast pozwala na szeroką, elastyczną personalizację.
PILOTAŻ
Nasze wsparcie nie kończy się na wdrożeniu i przeszkoleniu użytkowników. Kolejnym etapem jest wspólne zaprojektowanie i przeprowadzenie reprezentatywnych, pilotażowych wyzwań innowacyjnych. Realizując je w praktyce monitorujemy sprawność i adekwatność zaprojektowanych procesów innowacyjnych, wskazujemy na potencjalne obszary do poprawy oraz przedstawiamy możliwości i logikę funkcjonowania systemu w praktyce.
Zespół pracujący nad pozyskaniem dofinansowania UE

Dofinansowania UE

Jesteśmy ekspertami w zakresie pozyskiwania finansowania ze środków Unii Europejskiej na innowacje, prace badawczo-rozwojowe, tworzenie i zakup systemów IT, promocję eksportu oraz ochronę praw własności intelektualnej. W obecnej perspektywie 2014-2020 mamy ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu dofinansowania dla naszych Klientów.

IT SYSTEMS

Including e-services, mobile applications, AR and VR systems

INNOVATIONS

New products, services and processes launching on the national, multinational or global scale

RESEARCH AND DEVELOPEMENT

Industrial research and experimental development works on new product, services, technologies

INTERNACJONALIZATION

Export promotion through trade fairs, exhibitions, trade missions and foreign market expansion

PROTECTION OF INDUSTRIAL PROPERTY

Patents and property rights for inventions, trademarks, utility models, industrial designs

RENEWABLE ENERGY

Investments in the scope of the generation units constructing, output power increasing, energy efficiency modernizing

BIZNES PLANY I MODELOWANIE FINANSOWE

Świadczymy profesjonalne usługi doradztwa rynkowego i finansowego dla biznesu. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej oraz dokumentację inwestycyjną służącą pozyskaniu inwestorów. Tworzymy kompleksowe, szyte na miarę biznesplany dla projektów i przedsięwzięć biznesowych lub społecznych oraz modele finansowe o różnych poziomach szczegółowości. Przeprowadzamy analizy rynkowe i finansowe, ewaluacje projektów inwestycyjnych, analizy dostępności środków unijnych oraz opracowujemy studia wykonalności projektów inwestycyjnych i R&D. Oferujemy również pomoc przy nietypowych wyzwaniach doradczych i analitycznych.

Zespół pracujący nad pozyskaniem dofinansowania UE

BUSINESS PLANS

For projects and ventures, due to investing, financing or for the individual use

FINANCIAL MODELING

For the financing purpose or general projection

INVESTMENT DOCUMENTS

For investor or profitent investment support

FEASIBILITY STUDIES

Of innovative, developmental, R&D, IT projects

MARKET ANALYSYS

Including needs, demand, competitors or market trends analysis

BUSINESS PROCES OPTIMISATION

According to the BPMN, lean, agile modeling methodologies

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Adres

  Ideazone Sp. z o. o.

  Pileckiego 67, lok. 309 III p.
  02-781 Warszawa
  NIP: 524-268-98-64

  Fax 22 398 45 10
  ideazone@ideazone.pl

  Kontakt

  Paweł

  +48 510 064 461

  Agata

  +48 605 831 253