Portfolio IT

 

TimeloTimelo.pl

supermarket online łączący wielu dostawców i usługodawców.

System posiada zaawansowaną logikę biznesową umożliwiającą zamawianie różnego typu produktów i usług od wielu dostawców. Oferuje takie usługi jak zlecanie prania, rezerwację kortów czy pomoc w organizacji wakacyjnego wyjazdu. Użytkownik dokonuje jednej opłaty za całość zamówień, nie ponosząc dodatkowych kosztów dostawy.

 

RedButtonRedbutton.pl

zaawansowany system integracyjny

System integrujący sklep internetowy z systemem magazynowym oraz systemami obsługi zamówień u dostawców. Projekt doprowadził do automatyzacji procesu zaopatrzenia, poprzez wdrożenie elektronicznej komunikacji w standardzie EDI pomiędzy systemami Klienta i jego Partnerów. Aplikacja pozwala na optymalizację stanów magazynowych wykorzystując metodykę opartą o wyznaczanie efektywnej wielkości zamówienia.

MyWeddSpaceMyWeddSpace

optymalizacja funkcjonalna portalu do organizacji ślubów i wesel

Innowacyjny serwis o tematyce ślubnej, który umożliwia planowanie i organizację wesela począwszy od wyboru miejsca i terminu wydarzenia, kończąc na wizualizacji rozmieszczenia gości przy stołach. Na portalu znajduje się też giełda produktów i usług związanych z tematyką ślubów.

MyWeddSpaceRemontomat

kosztorysowanie i wybór firm budowlanych.

Za pomocą serwisu i jego zaawansowanych funkcjonalności użytkownik ma możliwość wycenić swój remont biorąc pod uwagę wiele czynników takich, jak robocizna, skala remontu czy wykorzystane materiały. System bazuje na zaawansowanych algorytmach kosztorysowania prac remontowych i budowlanych. Podpowiada użytkownikowi na jakich materiałach mógłby zaoszczędzić. Ponadto umożliwia wysłanie zapytań ofertowych do potencjalnych wykonawców. Zapytania są tworzone za pomocą kilku kliknięć na bazie wcześniej przeprowadzonej wyceny. Otrzymane od wykonawców oferty są automatycznie porównywane.

eLotekeLotek

platforma umożliwiająca grę w Lotto, Mini Lotto i Multi Multi bez wychodzenia z domu.

Zadaniem eLotka jest całkowite uproszczenie korzystania z usług Totalizatora Sportowego. Serwis umożliwia wysyłanie losów osobiście lub grupowo pomijając proces żmudnego skreślania i stania w
kolejkach. Serwis umożliwia zapraszanie znajomych do wspólnej gry, co umożliwia podział kosztów oraz dostęp do większej ilości wysłanych kuponów, co zwiększa szansę wygranej.

SportowaWarszawaSportowaWarszawa

platforma organizacji wydarzeń sportowych

Sportowa Warszawa to serwis ułatwiający organizację wydarzeń sportowych na terenie Warszawy. Za pomocą platformy Sportowa Warszawa użytkownicy z łatwością odnajdą i zarezerwują obiekty sportowe, takie jak basen, kort czy boisko. Serwis udostępnia również funkcję zapraszania znajomych i organizacji zawodów sportowych.

Tests4job

testy rekrutacyjne online

Tests4job to innowacyjny serwis, oferujący trzy rodzaje testów rekrutacyjnych: logiczne, analityczne i werbalne. Dostęp do 360 zadań, szczegółowe rozwiązania, ranking, program partnerski to tylko niektóre z funkcji dostępnych na www.tests4job.pl. Serwis ma na celu zaznajomienie osób poszukujących pracy z testami stosowanymi w czasie procesu rekrutacyjnego.

Sieciowi.pl

szybkie i proste zarządzanie siecią sprzedaży

Sieciowi.pl to serwis do zarządzania siecią sprzedaży marketingu wielopoziomowego (mlm – ang. multi level marketing), pozwalający na ustalanie reguł prowizyjnych, dokonywanie zakupów i rozliczanie się z partnerami. Serwis posiada wiele innowacyjnych funkcjonalności, takich jak: prognozowanie i analiza danych dotyczących produktów i partnerów, możliwość wyceny sieci oraz jej integracji z inną siecią.

Offigo.plOffigo.pl

Elastyczne zarządzanie procesami administracyjnymi w przedsiębiorstwie

System umożliwia optymalizację i automatyzację procesów administracyjnych w przedsiębiorstwie. Dzięki jego innowacyjnym funkcjonalnościom użytkownicy mogą m.in. projektować i automatyzować procesy biznesowe z wykorzystaniem inteligentnego kreatora dokumentów i formularzy administracyjnych, a także efektywnie zarządzać polityką urlopową, procesami związanymi z obsługą podróży służbowych, prognozowaniem i planowaniem inwestycji modernizacyjnych lub odtworzeniowych i optymalizować wiele innych zadań i procesów biznesowych.

SmartRepair.plSmartRepair.pl

Innowacyjny serwis do wizualizacji wnętrz z wykorzystaniem wybranych materiałów

Jako pierwszy na rynku serwis ten umożliwia elastyczną i automatyczną wizualizację wnętrz według indywidualnej koncepcji klientów z wykorzystaniem wybranych materiałów. Po załadowaniu zdjęcia pomieszczenia serwis automatycznie identyfikuje jego układ, a następnie pozwala użytkownikowi wizualizować efekty decyzji w zakresie wyboru poszczególnych elementów wykończenia, doboru materiałów, kolorystyki, oświetlenia itp. W serwisie można dokonać także kalkulacji całkowitych kosztów planowanej aranżacji.

© 2014 IdeaZone