• Home
  • Kariera w Ideazone
Dołącz do najlepszych!

Poszukujemy osób, które podzielają nasze wartości, tak abyśmy mogli razem kontynuować rozwój naszej firmy. Czy chcesz rozwijać się oraz potrafisz w kreatywny sposób rozwiązywać problemy, uczyć się nowych umiejętności? Czy posiadasz odwagę, ciekawość oraz przekonanie, że widzisz możliwości tam, gdzie pozostali widzą tylko wyzwania? Jeśli to jesteś Ty, dołącz do naszego zespołu.

Pracownik naukowy

Pracownik naukowy
W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownika Naukowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku stanie się częścią zespołu realizującego projekty z zakresu badań i rozwoju.

Szczegóły

Projektowanie i usability

Analityk biznesowy
W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Analityka Biznesowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku stanie się częścią zespołu realizującego projekty doradcze, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru badań i rozwoju.

Szczegóły

Młodszy analityk biznesowy

Młodszy analityk biznesowy

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Młodszego Analityka Biznesowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku stanie się częścią zespołu realizującego projekty doradcze, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru badań i rozwoju.

Szczegóły

Dlaczego warto dołączyć do Ideazone?

Ideazone Sp. z o.o. skupia doświadczonych specjalistów z dziedziny tworzenia modeli funkcjonalnych i prototypów aplikacji oraz budowy systemów informatycznych. Zespół Ideazone posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu na rynek produktów oraz usług opartych o internetowe systemy informatyczne. W ostatnim roku był zaangażowany w realizację takich projektów, jak: Timelo.pl, Ratomat.pl, Tripla.pl i wiele innych z dziedziny eCommerce. Zespół Ideazone buduje również systemy korporacyjne oraz realizuje zaawansowane integracje systemów informatycznych.

Jak aplikować?
Punkt pierwszy
Pierwszym i zarazem najprostszym sposobem jest wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@ideazone.pl, wpisując w tytule nr referencyjny wybranej oferty oraz dołączając aktualne CV.
Punkt drugi
Drugim sposobem jest wysłanie zgłoszenia za pomocą REST API, którego dokumentacja znajduje się tutaj.
Punkt trzeci
A jeśli chcesz być na bieżąco, śledź nasz profil na Facebooku

 

© 2014 IdeaZone